Ģimenes ārstu konsultatīvais tālr. 66016001
Senioriem.lv

Iesūtītie stāsti

 

Anitas Kvālas stāsts

Osteoporoze man ir 10 gadus. Pašā sākumā sāpēja mugurkauls un mazie kauliņi, bet arī masāža nebija īstais veids, kā atbrīvoties no sāpēm. Kādu laiciņu dzēru pretiekaisuma zāles, tomēr tas bija ceļš uz kuņģa sabeigšanu. Un tad ģimenes ārsts iedomājās par osteoporozi. Lai būtu skaidrība, sēdos autobusā un prom uz Rīgu, jo tajā laikā Liepājā vēl nebija vajadzīgo iekārtu.

Lasīt visu stāstu

 

Ainas stāsts

Esmu karalaika bērns, turklāt agrā bērnībā guvu smagu traumu - gada vecumā izkritu no gultiņas un lauzu mugurkaulu. Arī jaunībā, kad kaulos jāuzkrāj kalcijs, nebiju īsti paēdusi. Bija brīži, kad pārtiku tikai no rupjmaizes un ūdens. Tas bija likumsakarīgi, ka mūža otrajā pusē sāka sāpēt kauli. Kad pirms pieciem gadiem mugura sāka sāpēt tik ļoti, ka nevarēju vairs divas pieturas noiet kājām un neko smagāku panest, veicu kaulu blīvuma pārbaudi. Tā apliecināja, ka man ir osteoporoze.

Lasīt visu stāstu


Smaidas stāsts

Dažus gadus atpakaļ neveiksmīgi krītot salauzu vienas kājas potites un papeža kaulu,kas faktiski bija druskās, bija jāizmanto transplanta kauls no iegurņa kaula.

Lasīt visu stāstu