Ģimenes ārstu konsultatīvais tālr. 66016001
Senioriem.lv

Sākot ar 2013. gada 1. februāri, ir mainīts Latvijas Osteoporozes pacientu un invalīdu asociācijas (LOPIA) informatīvā tālruņa numurs. Turpmāk ikviens, kas vēlas noskaidrot ar osteoporozi vai asociāciju saistītus jautājumus, aicināts zvanīt uz tālruņa numuru 26606464.

 

LOPIA ir osteoporozes pacientu un invalīdu apvienība, kas darbojas jau vairāk nekā 10 gadus ar mērķi izglītot par osteoporozi, veicināt savlaicīgu slimības diagnostiku un atbalstīt tos, kurus ikdienā apgrūtina osteoporoze - trauslo kaulu slimība. Lai sasniegtu savus mērķus, asociācija radījusi mājas lapu www.osteo.lv, tiek izdota informatīvā avīze „Osteo Ziņas", katru gadu atzīmējam Pasaules osteoporozes dienu. Lai informācija kļūtu arvien pieejamāka un atbildes daudz skaidrākas, cilvēki aicināti arī zvanīt uz LOPIA informatīvo tālruni - 26606464.

 

Visbiežāk uz informatīvā tālruņa zvaniem atbild LOPIA valdes priekšsēdētājas vietniece Aina Bajaruna. Tieši viņa 2012. gadā vairākkārt vadīja īpašas nodarbības, lai stāstītu, kas ir osteoporoze un ko nozīmē tās ienākšana cilvēka dzīvē. Lielā mērā pateicoties tieši Ainai, LOPIA ieguvusi sabiedriskā labuma organizācijas statusu.